1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

gt5tfdgmeni

Шановні працівники культури, народні майстри, аматори мистецтва!

Відповідно до Указу Президента України № 1209/2011 від 30 грудня 2011 року  Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва щорічновідзначається у третю неділю травня.

Шановні працівники культури, народні майстри, аматори мистецтва, від усього депутатського корпусу і від себе особистосердечно вітаю вас із Всеукраїнським днем працівників культури і аматорів народного мистецтва.

Працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.Ваша майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Пишаємося нашими аматорами і майстрами, закоханими у пісню, танок, поетичне слово, палітру фарб, які гідно представляють район на мистецьких форумах Всеукраїнського та Міжнародного рівнів.

Висловлюю глибоку подяку всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва за самовіддану, подвижницьку працю.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя у родинах, натхнення та людської вдячності за нелегку, але потрібну людям працю.Нехай ваш духовний порив, радість, яку ви несете людям, будуть гідно поціновані.

Творчих вам здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання.

 

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>