1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Всеукраїнський день психолога

07865bf66bd3f49115f1e78c4bafdac2

Шановні психологи Зіньківського краю!

23 квітня в нашій країні відзначається Всеукраїнський день психолога. Фахівці стверджують, що без психології у наш непростий час не можуть бути вирішені багато життєво важливих проблем людства. Сьогодні практичні психологи працюють у загальноосвітніх та дошкільніх навчальних закладах району, вирішуючи безліч проблем та конфліктів, надаючи професійну допомогу педагогам, учням, вихованцям дитячих садків та їх батькам у вирішенні багатьох життєвих питань, сприяють налагодженню конструктивного спілкування та взаємовідносин в родинах та колективах.
Шановні психологи Зіньківського краю, від усього депутатського корпусу та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом! Всеукраїнський день психолога – це гарний привід сказати «дякую» людям, які розділяють чужі проблеми, горе і радості, а також допомагають іншим знаходити себе в цьому житті. Бажаю вам справжнього щастя без тривог і негараздів, нових досягнень у вашій клопіткій роботі, об’єктом якої є душа людини!

 Нехай ваша невичерпна життєва енергія та чуйність до всіх, хто звертається по допомогу, сприяє іншим подолати розгубленість, стурбованість, інформаційну залежність, залагодити непорозуміння в колективі, сімейні негаразди, а іноді і почати жити новим життям.

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>