1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Встановити чіткі правила гри, а не якоїсь сумнівної соціології

Заступник міністра агрополітики Ярослав Краснопольський заявив, що 85% власників паїв виступають за введення ринку землі. Хотілось би знати -звідки взялася саме ця цифра? Чи проводилися міністерством або соціологічними компаніями якісь ґрунтовні дослідження громадської думки з цього питання? Якщо так – то варто було би показати суспільству цю статистику. Наприклад я, з досвіду свого особистого спілкування з селянами-власниками паїв, зовсім не впевнений, що думки «за» і «проти» розділилися б саме в такій пропорції.

Дуже не хотілося б, щоб зараз, коли уряд ініціює проведення експерименту з продажу державних сільськогосподарських земель, громадська думка селян штучно підганялася під цю ініціативу. Та навіть останній мітинг селян і аграріїв під Радою показує, що ця тема сприймається в суспільстві вкрай гостро і зовсім не однозначно.

Я цілком свідомий того, що введення земельного ринку – це безальтернативний процес. Але від уряду ми в цьому питанні чекаємо в першу чергу розроблення законодавчої бази, встановлення чітких правил гри для всіх учасників земельного ринку, напрацювання практичних механізмів з продажу землі, а не якоїсь сумнівної соціології.

Олег КУЛІНІЧ, народний депутат України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>