1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО: «БАТЬКІВЩИНА» НАПОЛЯГАЄ НА ПОЗАЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННІ ПАРЛАМЕНТУ

11700831_914155551955882_6961798456458815641_n

З 18 лютого, після виходу із складу коаліції фракції «Батьківщини» та «Самопомочі», з урахуванням того, що в вересні 2015 року з неї вийшла фракція «Радикальної партії», правляча коаліція в парламенті припинила своє існування.
Впродовж 30 днів з моменту розпаду коаліції Верховна Рада повинна створити нову коаліцію. Якщо цього не відбудеться, то президент мусить її розпустити та призначити позачергові вибори до парламенту.
Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час своєї прес-конференції нагадала, що залишилось 26 з 30 днів, відведених на формування нової коаліції та висловила занепокоєння тим, що до цього часу президент не розпочав політичні консультації з парламентськими фракціями.

Юлія Тимошенко наголосила, що в країні розгортається повномасштабна політична криза, яка супроводжується жахливим погіршенням економічної ситуації. «Відпустити у такій кризовій ситуації Верховну Раду на канікули, коли народні депутати роз’їхались на три тижні відпочивати, без рішення щодо відставки уряду і без затвердження нової стратегії – це безвідповідально і неприпустимо!» – констатувала Юлія Тимошенко.
Політична Рада партії «Батьківщина» ухвалила рішення про публічне звернення до Голови Верховної Ради та Президента України з вимогою негайно скликати позачергову сесію парламенту для розгляду питання про відставку прем’єр-міністра та проведення політичних консультацій.
Головним завдання позачергової сесії партія «Батьківщина» вважає перегляд помилкової стратегію соціально-економічної політики, яку проводив прем’єр та його уряд, всіх положень Конституційної угоди і затвердження покрокової дорожньої карти виведення України з кризи.
Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко відзначила, що ініціативу щодо скликання позачергового засідання повинен взяти на себе Президент України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>