1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Юлія Тимошенко: «Головне завдання виборів об’єднаних громад – захист країни»

1

 ВО «Батьківщина» ухвалила рішення взяти участь у місцевих виборах, які відбудуться 30 квітня 2017 року. Рішення одностайно ухвалене на 14-ому з’їзді партії, який відбувся у Києві 25 березня.

На з’їзді була присутня делегація від Полтавщини на чолі з головою Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина», народним депутатом України  Русланом Богданом.

Звертаючись до учасників з’їзду, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що «доля України – сьогодні в руках десятків тисяч членів партії». «Ми маємо вибороти право поставити Україну на ноги!» – наголосила політик.

Юлія Тимошенко переконана, що головними завданнями участі «Батьківщини» у виборах об’єднаних громад є захист маленьких місцевих громад від знищення, захист сільськогосподарської землі та збереження України.

 «Вибори об’єднаних громад означають три речі. Головне – це захист наших маленьких громад від знищення. І це питання стоятиме перед кожним з вас, хто прийде до влади в місцевих громадах. Перше завдання: не дати знищити місцеві громади! Друга мета – надійно захистити сільськогосподарську землю, щоб ніхто не міг навіть кроку зробити, аби Україна втратила цей унікальний ресурс. І третя наша мета – врятувати Україну!» – наголосила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко також нагадала, що на грудневих виборах 2016 року до 183 об’єднаних громад партія «Батьківщина» стала лідером і змогла об’єднати виборців: «Ми як команда вже не ділимо країну на Схід та Захід. Ми вже почали об’єднувати державу!»

Вона також розповіла, що допомагати місцевим громадам у проведенні виборів буде Центральний апарат та депутати від «Батьківщини», які вже розподілені за округами: «Усі наші сили будуть спрямовані на перемогу!»

Тимошенко закликала соратників йти до людей, адже впевнена: кожен може переконати, що «цілі – світлі, потенціал України – шалений, і Україна, як післявоєнна Німеччина, в змозі стати на ноги не за 25 років, а за лічені роки».

Окрім цього, вона розповіла, що стратегія розвитку України буде презентована на спеціальному з’їзді.

Виступ Лідера «Батьківщини» – це керівництво до дії усіх «батьківщинівців» Полтавщини, – переконаний голова Полтавської обласної організації  ВО «Батьківщина», народний депутат України Руслан Богдан.

«Юлія Тимошенко наголосила, що в руках десятків тисяч членів партії «Батьківщина» – доля України! Це надзвичайно відповідально.  І ми розуміємо, що ми маємо дуже особливу роль і завдання: вибороти право поставити Україну на ноги! На виборах 30 квітня команда «Батьківщини» на Полтавщині ще раз підтвердить це» – зазначив очільник «батьківщинівців» Полтавщини.

На з’їзді виступив майбутній кандидат на посаду голови ОТГ, голова Великобагачанської районної ради, голова районної парторганізації Григорій Полтавець.

За його словами, усі «батьківщинівці», які братимуть участь у виборах 30 квітня до ОТГ, мають надзвичайно відповідальну місію – відродити українське село, підняти його з колін і вдихнути життя в колиску економіки, народного господарства,  культури нації.

«Я йтиму на вибори з метою повернути своєму рідному  селу Рокита Великобагачанського району, що входило до десятка найкращих сіл Полтавщини, – колишню славу. Вірю, що так і буде, адже разом з «Батьківщиною» ми в силах змінити все!», – сказав Григорій Полтавець.

poltavec (1) юв (1)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>