1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Юлія Тимошенко: Нові ціни на газ – злочин проти українців

APM9015-1-1250x550

Рішенням про встановлення нових цін на природний газ для населення з одночасним скасуванням соціальної норми, яка передбачає споживання 1200 кубометрів газу за пільговою ціною в 3600 грн, уряд збільшив ціну на газ для населення фактично вдвічі.

Про це заявила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

За її словами, була пільгова ціна 3600 гривень за 1 тисячу кубометрів газу, для тих, хто споживав менше 1200 кубічних метрів на рік, а тепер замість 3600 – 6879 гривень, тобто  ціна подвоєна.

Юлія Тимошенко вважає, що від такого рішення уряду в першу чергу постраждають найбільш незахищені верстви населення, які і так намагалися економити на газі та вкластися в пільгову соціальну норму 1200 кубометрів за ціною 3600 гривень.

Думку лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко підтримують і однопартійці. Зокрема, під час прес-конференції голова фракції ВО «Батьківщина» в Полтавській обласній раді Руслан Богдан підкреслив, що  рішення про встановлення нової ціни на газ для підприємств теплокомуненерго на рівні 6879 гривен змусить людей платити за їхні послуги в 2,3 рази більше.

«Тобто з 2994 гривень за тисячу кубічних метрів до 6879 гривень, які вони будуть платити, як тільки розпочнеться опалювальний сезон», – зазначив Руслан Богдан.

«Уряд вибрав для підвищення цін саме травень, бо люди дуже мало платять за опалення. Він вибрав момент, коли опалювальний сезон вже завершений, тож наче це не так гостро і можна  замовчати це підвищення», – підкреслив Руслан Богдан.

Голова  фракції «Батьківщина» в облраді  зазначив, що це  рішення уряду є злочином проти населення України.

За його словами, чергове підвищення цін на газ є відбитком олігархізації в нашій державі.

«Це відчувається з верхів до низів. Наприклад. Каденція тільки почалась, а в Полтавській обласній раді вже кілька разів пробували провести рішенням сесії дерибан надр Полтавщини. Причому, переконуючи, що це потрібно громаді. Навіщо? Щоб знищити природні багатства? Щоб в черговий раз залізти в кишені простих людей?»

Руслан Богдан також  нагадав про те, що на позачерговій сесії облради представники ПАТ «Укргазвидобування» всіляко агітували за співробітництво,  наголошували, якщо отримають згоду  на збільшення площ з розробки родовищ, з видобутку газу, значно поповниться обласна скарбниця.

 «А насправді є рішення суду, в якому позивачами і відповідачами  є і ПАТ «Укргазвидобування», і НАК «Нафтогаз України» . У судових матеріалах, зокрема, зазначається й таке: ПАТ «Укргазвидобування» вважає, що Закон України Про управління об’єктами державної власності» не поширюється на ПАТ «Укргазвидобування» та застосований всупереч нормам чинного законодавства, у зв’язку з тим, що акції ПАТ «Укргазвидобування» не належать державі.

         Якщо такі питання постають у суді, то хто зможе контролювати цих ділків та їхню розробку на теренах області?  І кому це вигідно? Не громаді, не людям – це точно!», – зазначив Руслан Богдан.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>