1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Юлія Тимошенко: влада має повернутися до стратегічного управління країною

Безымянный

Перший день нової сесії Верховної Ради мав би розпочатися з великої стратегічної наради президента, прем’єра, уряду, лідерів парламентських фракцій і комітетів, щоб визначити першочергові кроки для порятунку України, яка соціально та політично розвалюється.
Про це лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко наголосила у своєму виступі з трибуни Верховної Ради. Вона нагадала, що замість пустих балачок та святкування початку нової сесії парламенту, через що у сесійній залі відсутні чи не половина народних депутатів, представники всіх фракцій мали б обговорити бюджетну резолюцію та інші стратегічні документи.
Юлія Тимошенко звернула увагу присутніх, що виступи керівників фракцій відбуваються за відсутності в залі Президента, прем’єр-міністра, урядовців та спікера і нагадала, що Україна є парламентсько-президентською республікою, а не навпаки, і саме виконавча влада підзвітна законодавчій. При розгляді соціально важливих питань присутність урядовців в парламенті є необхідністю, а не доброю волею міністрів.

Заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, відповідаючи на запитання журналістів в парламенті щодо планів “Батьківщини” у новому політичному сезоні зазначив, що найголовнішим буде наступне:
• повернути країні законний бюджетний процес, коли бюджет не лише вноситься 15 вересня, а й цього дня починається його обговорення в парламенті
• довести в суді, що ніякого економічного обґрунтування для підвищення тарифів немає
• не допустити розпродаж землі сільгосппризначення в умовах війни.
Нагадаємо, що в перший день нової сесії фракція “Батьківщина” поповнилася двома народними депутатами. Юрій Одарченко та Руслан Богдан на проміжних виборах до парламенту здобули переконливу перемогу і склали депутатську присягу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>