1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

З 1 травня полтавським пенсіонерам підвищать пенсії на 65 грн

8718585804e5a491e532e9cd0f88fd-bigimg

З 1 травня на полтавських пенсіонерів чекає підвищення пенсії, яка базується на рівні прожиткового мінімуму. Це підвищення пенсійних виплат є плановим згідно із Законом України «Про Державний бюджет на 2017 рік».

Детальніше про чергове підвищення для пенсіонерів розповів заступник начальника ГУ Пенсійного фонду у Полтавській області Володимир Носенко.

«На даний час розмір прожиткового мінімуму складає для непрацездатних громадян 1 тис. 247 грн. Починаючи з 1 травня, цей показник збільшується на 65 грн. Тому мінімальна пенсія з 1 травня буде складати 1 тис. 312 грн. Перерахунки будуть стосуватися не всіх категорій пенсіонерів. За нашими попередніми даними, збільшення пенсій відбудеться у 370 тис. громадян, це майже 75% усього контингенту», – розповів Володимир Носенко.

Розмір підвищення для більшості пенсіонерів буде індивідуальним залежно від багатьох факторів, в тому числі від стажу, зарплати, підвищень, надбавок. Також, у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму, планують перерахувати пенсії особливо вразливим категоріям населення.

«Це ветерани війни, чорнобильці, шахтарі, інваліди війни. Всі вони отримають надбавки до своїх пенсій, які встановлюються у відсотках до прожиткового мінімуму, що підвищується. Тому ці категорії населення з 1 травня отримають підвищення не на 65 грн, а більшу суму. Оскільки у структурі їхній пенсій налічуються інші складові, які також базуються на прожитковому мінімумі», – зазначив Носенко.

Додаткові кошти на підвищені пенсії в Полтавській області вже є і складають 22 млн грн. Всі виплати розпочнуть здійснювати з 4 травня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>