1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

З 8 Березня!

Без названия

Дорогі жінки Зіньківського краю!

 З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане зжінкою. Без вас не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Сьогодні ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток всієї країни. Ваш світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку.  Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

У це чудове весняне свято від усієї душі бажаю вам щастя. Нехай там, дез’являєтесь ви, розцвітають усмішки і лунають компліменти.

Хай доля буде прихильною до кожної з вас, щоб міцними були ваші сім’ї, здоровими – діти, здійсненними – мрії, успішними справи і починання.

Хай пролісок перший дарує вам ніжність,
А сонце весняне дарує тепло
У березні вітер несе хай надію
І щастя, і радість, і тільки добро!

Весни у вашому домі і в серці! Низький уклін вам, дорогі Жінки!

 

 

З повагою, голова районної ради

Сергій Нерозя

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>