1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

З нагоди дитячого свята

IMG_5896-570x340

На днях у місті Зіньків, було проведено міські заходи присвяченні Міжнародному дню захисту дітей. На святі, у міському дитячому парку, народний депутат України Олег Кулініч бажав дітям здоров’я та щасливого дитинства, а батькам витримки та натхнення у вихованні майбутніх нащадків району. У заході, також, взяли участь депутат Полтавської обласної ради Олександр Путря, голова районної ради Сергій Нерозя, міський голова Сергій Максименко, його заступник Олександр Тесля, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага,інші.

Визначним для міста стало урочисте відкриття чергового дитячого майданчика в міському дитячому парку, що з’явився за сприяння Олега Кулініча. Завдяки таким діям, парк став більш привабливим та заповнюваним. Нині він являється улюбленим місцем відпочинку дітвори. Щодня у ньому малеча не лише бавиться, але й фізично розвивається, отримує масу цікавого та корисного спілкування.

На святі проводились цікаві спортивні ігри, майстер-класи, розваги, відбувся традиційний парад візочків. Також, присутні діти отримали безкоштовні подарунки: розваги на атракціонах, повітряні кульки, поп-корн та солодку вату.

9 Коментарі З нагоди дитячого свята

 1. Держслужбовець:

  Фізік рунге тепер керує

 2. Держслужбовець:

  Тепер хату точно добудує

 3. Толя Прапорщик:

  Все нормально, буду діять по ситуаціі, на..бу всіх.

 4. Вітька козячок:

  А шо, нормально, хай керує, а хату досторїть поможем. Ми ж козяки!

 5. Віталій Ригорович:

  Тоха та ми з тобою стільки вже на…ли і ше на..ем.

 6. Держслужбовець:

  Цікаво, а Коля (ван) це бачить?

 7. Полісмен:

  Шановні, Хочу зразу всіх запевнить, що Микола порядок наведе! Буде все як колись у райоддєлі. Чесно й по Закону. Без лавандосу!

  • Толя Прапорщик:

   Я так не вмію. Верніть мені Ригоровича Вітальку . З ним ми стільки лавандосу заробили… Я так старавася шоб не взяли Колю(ван) на роботу. Вітальці помагав як тільки міг та і зараз йому помагаю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>