1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

З перемогою!

Без названия (1)

Не втомлюється нас дивувати своїми успіхами зразковий хореографічний колектив «Спалах» районного Будинку культури, керівником якого є Олександр Гапон. Так, 25 березня хореографічний колектив гідно виступив на Міжнародному фестивалі–конкурсі мистецтв «Золота соната», який проходив в місті Полтава. Наше рідне місто Зіньків на фестивалі представляли понад 50 учасників різних вікових категорій.

Концертна програма відбулася в палаці дозвілля «Листопад».

На фестиваль були запрошені творча молодь з країн СНД та Східної Європи. Адже саме тут, на Міжнародному телевізійному фестивалі-конкурсі мистецтв «Золота соната», запалюються майбутні зірки.

Незважаючи на те, що на Міжнародному фестивалі –конкурсі виступали сильні конкурсанти, наші талановиті учасники зразкового колективу «Спалах», як завжди, повернулись до рідного міста з перемогою.

У номінації «хореографічне мистецтво» жанр «танці народів світу» за виконання запальних танців «гопак» та «закарпатський» (ІІІ вікова категорія) учасники «Спалаху» були нагороджені Дипломом лауреата І ступеня, кубком фестивалю та сертифікатом на 500 євро.

Найбільшою радістю стала перемога середньої групи зразкового хореографічного колективу «Спалах». Вони отримали Диплом лауреата ІІ ступеня, кубок фестивалю та сертифікат на 500 євро в номінації «хореографічне мистецтво» жанр «Моdern dance» І вікова категорія.

Це найперша перемога наших маленьких танцюристів (середня група) на Міжнародному фестивалі–конкурсі.

Бажаємо й надалі   всім учасникам зразкового колективу «Спалах», щоб завжди збувалися їхні мрії, а всі починання були щедрими на вдалі звершення.

Висловлюємо щиру подяку депутатському корпусу Зіньківської районної ради, відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської РДА за організацію поїздки.

Районний

Будинок культури.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>