1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

За досвідом до кращих

images

Занедбане приміщення Ставківського будинку культури нині не впізнати: силами при­ватних підприємців та керів­ництва сільгосппідприємств, які господарюють на території ради, там проведено капіталь­ний ремонт. Серед тих, хто не пошкодував сил та коштів, – Олексій Храпач, Сергій та Ар­тем Карпенки, Анна Керехова, Вячеслав Кріпак, Анатолій Яненко, Наталія Петраченко, Юлія Жугар. А надихнув їх на цю добру справу сільський голова Володимир Баран.

Те ж саме стосується і Ставківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яку 1 червня разом з виконую­чою обов’язки головного ліка­ря АЗПСМ Аллою Юдічевою ог­лянули сільські, міський голо­ви рад району. Завідуючий стоматкабінетом Олександр Забара поділився з учасниками виї­зної Координаційної ради при голові районної ради інформа­цією про те, що поквартально з бюджету сільської ради від 8 до 12 тисяч гривень перерахо­вується на безкоштовне ліку­вання та пломбування зубів для дітей Ставківської сільської ради, пенсіонерів усіх кате­горій, а також – «афганців», «чорнобильців», «атовців».

Директор навчально-вихов­ного комплексу Ніна Перепели­ця не лише провела гостей по території нвк, а й запропонува­ла їхній увазі відеоролик про життя школи-дитсадка.

А розпочало­ся виїзне засі­дання Координа­ційної ради зі знайомства з благоустроєм в центрі села.

Во­лодимир Баран продемонстру­вав присутнім останні зміни: упорядковані клумби, нову тротуарну плитку, весільну арку для молодят, красиві декоративні скульптури, незвичайну пре­зентацію села – зізнання в лю­бові до Ставкового. У задумах сільського голови – будівницт­во фонтану.

Колеги задавали чимало пи­тань Володимиру Барану, а той,в свою чергу, радо ділився з ними накопиченим досвідом.

У роботі Координаційної ради взяли участь голова рай­онної ради Сергій Нерозя та за­ступник голови районної ради Сергій Загорулько.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>