1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Запустять новий потяг з Києва на Луганщину, який їхатиме через Полтаву

19c4c6e1d486024711291c245c0d96-bigimg

З 30 жовтня з Києва до Лисичанська (Луганська область) запустять додатковий щоденний потяг №234/233. Курсуватиме потяг в напрямку Луганщини через Гребінку, Полтаву та Сватове.

Про це повідомили у прес-службі ПАТ “Укрзалізниця”.

Поїзд відправлятиметься з 30 жовтня зі станції Київ-Пасажирський о 22:28 і прибуватиме до Лисичанська наступного дня о 12:35. Зворотно з Лисичанська потяг відправлятиметься 31 жовтня о 14:29 та прибуватиме до столиці о 04:56.

Квитки на потяг можна буде придбати в залізничних касах та на порталі бронювання й придбання проїзних документів booking.uz.gov.ua.

Цей поїзд складе альтернативу поїзду № 134/133 Київ – Лисичанськ, який курсує через Суми та Харків.

Лисича́нськ  — місто обласного підпорядкування в Україні; одне з найдавніших міст на сході України; великий промисловий центр і транспортний вузол України; центр Лисичансько-Сєвєродонецької агломерації; входить до списку п’ятдесяти найбільших міст України за населенням. Місто розташоване на лінії Куп’янськ-Вузловий—Попасна Південноїї залізниці, що відкриває йому великі торговельні шляхи та сприяє його економічному розвиткові, повідомляє “Вікіпедія”.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>