1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Засідання Колегії Департаменту освіти і науки!!!

30430206_204454893491956_1670336293_n

24.04.2018 року в опорному закладі відбулося засідання Колегії Департаменту освіти і науки полтавської обласної державної адміністрації. Розпочала засідання директор Департаменту освіти і науки Харченко Олена Вікторівна, яка звернула увагу присутніх на Стратегію створення нового освітнього простору загальної середньої освіти Полтавської області на 2017-2020 роки в частині створення опорних шкіл та її реалізацію у Зіньківському районі.

Заходи такого рівня в опорному закладі відбуваються не вперше, і це не випадково, а вже стає закономірністю, тому що не лише матеріально-технічна база, а й напрацювання вчителів та учнів закладу заслуговують на увагу.

Із вітальним словом до всіх присутніх звернувся голова Зіньківської районної ради Нерозя С.В., який розповів про роботу районної ради в напрямі створення та підтримки опорного закладу.

Про роботу відділу освіти над створенням опорних закладів розповів начальник відділу освіти Зіньківської РДА Дахно Ю.П. Він висвітлив процес створення першого опорного закладу в Зіньківському районі. Акцентував свою увагу на перевагах опорного закладу перед іншими освітніми закладами та озвучив рішення останньої сесії районної ради про створення у Зіньківському районі ще двох опорних закладів Опішнянського та Дейкалівського.

Далі до присутніх звернулася директор опорного закладу Сідак Людмила Сергіївна, яка більш детально розповіла про етапи створення опорного закладу “Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області”. Людмила Сергіївна наголосила на напрацюваннях та здобутках освітнього закладу, на планах на майбутнє.

Згодом відбулася екскурсія опорним закладом, у ході якої присутні ознайомилися з навчальними кабінетами, оснащеними сучасними меблями, цифровими лабораторіями, з роботою шкільного лісництва, спортивним містечком, майданчиком зі штучним покриттям, смугою перешкод, із програмним забезпеченням “Енштейн” та щойно розпочатим проектом “Клас під відкритим небом”. Людмила Сергіївна наголосила на тісній співпарці з народним депутатом О.І. Кулінічем, депутатом обласної ради О.О. Путрею, районною радою в особі С.В. Нерозі, її депутатським корпусом, міською та сільскими радами.

На засідання розширеної Колегії були запрошені директори та начальники відділів освіти опорних закладів Полтавщини. Приємно було почути від них схвальні відгуки про роботу зіньківського опорного закладу.

У кінці можна зазначити, що лише за злагодженної роботи команди однодумців у нашому районі стало можливим створення та стрімкий розвиток опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>