1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Засідання круглого столу, приурочене 32 річниці аварії на ЧАЕС

IMG_0926

27 квітня у сесійній залі районної ради, відбулося засідання круглого столу, за участі керівників районної ради, райдержадміністрації, соціального захисту населення, активу громадських організацій ліквідаторів ЧАЕС. Вів засідання начальник управління праці та соціального захисту населення Зіньківської районної державної адміністрації Віктор Півень.

Про стан забезпечення соціальних гарантій чорнобильців у районі, зокрема оздоровлення, забезпечення зубопротезуванням, безкоштовними пільговими рецептами, ліками, проінформував Віктор Півень. Наголосив на тому, що з 2016 року з районного бюджету виділяються значні кошти, на забезпечення медичного обслуговування учасників ліквідації на ЧАЕС.

Голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Микола Фесик проінформував присутніх про зустріч з керівництвом області, що відбулася 25 квітня у м. Полтава. Відзначив суттєву допомогу, що надається в районі, та звернув увагу щодо забезпечення путівками санаторно-курортного оздоровлення учасників ЧАЕС.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>