1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

ЗАСТУПНИКУ МЕРА ПОЛТАВИ ВРУЧИЛИ АДМІНПРОТОКОЛ ПРО ВЧИНЕННЯ КОРУПЦІЙНИХ ДІЙ

tarashevska-hyundai

Заступник міського голови Полтави Світлана Тарашевська отримала адмінпротокол за невчасне повідомлення про придбання автомобіля

10 травня, правоохоронці вручили протокол про корупційне порушення заступнику міського голови Полтави з питань діяльності та розвитку гуманітарної сфери Світлані Тарашевьскій. Про це «Полтавщині» стало відомо з власних джерел.

Протокол про адмінпорушення склали за ч.2 ст.172-6 КУпАП (Несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані). Світлана Тарашевська несвоєчасно подала повідомлення про придбання нового автомобіля Hyundai Elantra.

Легковик вона оформила 13 грудня 2017 року, а відповідне повідомлення у Єдиному держреєстрі декларацій опублікувала за два тижні — 28 грудня 2017-го. Хоча, за законом «Про запобігання корупції», зробити це заступник мала у 10-денний строк.

Згідно з поданим документом, Світлана Тарашевська придбала Hyundai Elantra 2017 р.в. за 429,5 тис. грн. Автомобіль вона оформила на себе. Це підтверджує і єдиний держреєстр МВС.

За даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, вартість Hyundai Elantra 2017 р.в. становить 616,5 тис. грн. Тобто Світлані Тарашевській вдалося придбати новий автомобіль майже у 1,5 рази дешевше, ніж доступно решті українців.

Зазначимо, що за невчасне повідомлення про зміни у майновому стані заступнику мера Полтави загрожує від 1700 до 3400 грн штрафу. Крім того, вона ризикує потрапити до реєстру корупціонерів — Єдиного держреєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Нагадаємо, у червні минулого року перший заступник міського голови Полтави Михайло Шевченко також отримав протокол про адмінпорушення — за  ст.172-6 КУпАП. Колишня дружина посадовця Юлія Шевченко повідомила поліції, що чоловік знав про її 1/3 батьківської квартири у Горішніх Плавнях, але не вказав цього у декларації. За місяць перший заступник виграв суд, бо його адвокат зміг довести — вартість незадекларованої частки нерухомості менша від суми, якої починається обов’язкове декларування.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>