1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Завдяки виваженому рішенню

logotip

Значну допомогу у вирішенні питань соціального захисту населення надають виконкоми місцевих рад району. Своєчасне рішення виконавчих комітетів рад району щодо початку опалювального сезону для будинків з індивідуальним опаленням дало змогу громадянам отримувати субсидію вже з 1 жовтня. Завдяки виваженому рішенню депутатів районної ради щодо виділення додаткових коштів з районного бюджету, було відновлено та збережено пільгові перевезення на приміських маршрутах та пільговий телефонний зв’язок, збільшились розміри одноразової матеріальної допомоги.

Протягом 2016 року працівники управління не відчували гострої потреби у канцелярських товарах (папір, скорозшивачі, стрічки та фарба для принтерів). Виділено кошти для придбання  комп’ютерної техніки, що дає змогу забезпечити стабільну роботу управління.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>