1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Завершується посівна в районі

large_6e78c882-d9ed-4280-a329-86dca313c237

На сьогоднішній день посівна кампанія в районі добігає кінця. Сільськогосподарськими підприємствами вже посіяно 40,8 тис. га ярих культур, що складає 90 % до прогнозованих площ, в тому числі: ранні зернові та зернобобові – 2,0 тис.га (100% від запланованого); круп’яні – 0,3 тис.га (1 00 %); кукурудза на зерно – 12,3 тис.га (85%); цукрові буряки – 0,6 тис. га (100 %); соняшник – 11,3 тис. га (88 %); соя – 10,5 тис.га (81 %); кукурудза на силос – 1,4 тис.га (61 %); однорічні та багаторічні трави – 2,4 тис.га (80 %).
У цьому році посівні роботи постійно ускладнювалися погодними умовами, що призвело до зменшення площ посівів ранніх зернових культур.

Станом на 24 травня, до управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі надійшла інформація про списання та пересів озимої пшениці на загальній площі 342 га, за оперативною інформацією, решта посівів знаходиться в доброму стані.
Попри те, що посівна закінчується, напруга на полях сільськогосподарських підприємств не зменшується. Хліборобам необхідно надійно захистити посіви від бур’янів, шкідників та хвороб, тому майже в усіх господарствах району проводиться обробіток сільськогосподарських культур хімічними засобами захисту рослин.
На період польових робіт в господарствах району організоване харчування працівників та відпрацьовані тарифи на оплату праці.

Олександр МАНЬКО,
головний спеціаліст управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>