1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Зіньківські борці виступили достойно

5. Вольная борьба 2

Як ніколи вдало виступили на чемпіонаті України з вільної боротьби юні зіньківчани. Бронзовою призеркою серед 19 учасниць у вазі до 48 кг стала Руслана Коростіленко з Бобрівника, її землячка Анастасія Дрюк посіла 5 місце. Бронзу одержав і Сергій Марченко у вазі до 38 кг, маючи 25 суперників. Андрій Шкицький привіз із чемпіонату 8 місце.

До речі, у липні ц.р. Сергій Марченко та Руслана Коростіленко посіли другі місця на першості України серед сільських спортсменів.

Призери отримали медалі та грамоти Міністерства спорту та виконали норматив першого спортивного розряду.