1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Звернення міського голови Сергія Максименка до жителів міста

Шановні зіньківчани!

На минулому тижні в дитячому парку нашого міста трапилася неприємна подія. Невідомі особи зухвало та цинічно, переслідуючи невідому мету, обмалювали та обписали нецензурною лайкою дерев’яний будиночок, який міською радою спільно із благодійниками було встановлено для наших дітей.
Найприкріше є те, що зіпсовано художнє оформлення будиночку, яке було зроблено нашою зіньківською художницею Майєю Ландик, і на нашу думку є витвором мистецтва, у який вона вложила частинку своєї душі.
Ми намагалися зробити щось хороше для зіньківчан, щоб наша малеча через роки згадувала з добротою своє казкове дитинство.
Те що сталося, ніби дрібниця, але вона обурює до глибини душі. Такими діями негідники висловили неповагу до всієї нашої громади, і це не повинно залишитись без уваги громадськості та правоохоронних органів.
Міська рада звернулася до правоохоронців з проханням виявити правопорушників та притягнути їх до відповідальності, але ми також просимо всіх небайдужих людей, яким відомо про осіб, які скоїли це ганебне правопорушення, повідомити міську раду або правоохоронні органи, а зі свого боку гарантуємо анонімність та винагороду.

Міський голова Сергій Максименко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>