1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Звернувся з проханням

555-3443

Олег Кулініч під час свого виступу у Верховній Раді  звернувся до прем’єра Володимира Гройсмана з проханням виділити додаткові кошти на ремонт та утримання доріг Полтавської області:

— На цей рік на ремонт доріг в Полтавській області з державного бюджету виділено лише 164 мільйони гривень. Але це закриває потреби тільки ямкового ремонту, і то на третину. Реальна ж потреба на такий ремонт складає як мінімум півмільярда гривень.

Що стосується Полтавської області, то вона є одним з лідерів за обсягами видобутку нафти і газу, а у результаті діяльності видобувних підприємств дороги розбиваються вщент. Крім того, Полтавщина є однією з найбільших аграрних областей, і великий обсяг зерноперевезень руйнує місцеві дороги.

Зі слів Кулініча, місцеві бюджети на Миргородському виборчому окрузі готові до співфінансування дорожньої галузі. Наприклад, сільські ради Зіньківського району готові виділити до 8 мільйонів гривень, а Миргородський район — 20 мільйонів.

— Але навіть за умови співфінансування з районами коштів на поточні ремонти у Служби автомобільних доріг області не вистачить. Тому уряд повинен переглянути фінансування на дороги області на 2017 рік. Прошу вважати мій виступ депутатським запитом до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням виділити додаткові кошти на ремонт та утримання доріг Полтавської області, — підкреслив Олег Кулініч.

Кулініч зазначає, що жодні реформи, які анонсує уряд, не відбудуться, поки не будуть приведені в порядок дороги.

— Зараз іде реформа освіти. Створюються опорні школи. Дітей треба підвозити із віддалених сіл до районних центрів, де знаходяться ці школи. Але як здійснювати цей підвіз, коли дороги знаходяться в жахливому стані? Свіжий приклад — село Удовиченки Зіньківського району. Минулого тижня я організував екскурсію для учнів сільської школи до Полтави. Відстань в 15 кілометрів від села до районного центру автобус їхав годину! — розповів депутат від 147-го округу.

У своєму виступі Кулініч також нагадав, що зараз запущена реформа в медицині по створенню госпітальних округів, але минулого тижня «швидка» ледве доїхала у село Велика Обухівка на Миргородщині, адже дороги там майже немає. Медики попередили, що наступного разу вони можуть туди просто не доїхати. А рейсовий автобус до цього села взагалі перестав ходити.

— То про які реформи ми можемо говорити? І таких прикладів я можу наводити безліч, — резюмував депутат.

Олексій КОРЖ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>