1 Бал2 Бали3 Бали4 Бали5 Балів (ще ніхто не проголосував, станьте першим!!!)
Loading ... Loading ...

Звіт депутатів Зіньківської районної ради сьомого скликання від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» за період з листопада 2015 року по грудень 2016 року

13-55f5bab561beb-zvit_pro_robotu__deputatskoyi_fraktsiyi_partiyi_vo

До складу депутатського корпусу Зіньківської районної ради входять п’ять депутатів від Зіньківської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», а саме: Загорулько Сергій Васильович, Бондаренко Валентина Олексіївна, Бондаренко Олександр Іванович, Матвієнко Наталія Станіславівна, Рябова Ірина Вікторівна.
Депутати приймають активну участь в підготовці сесійних питань, галузевих програм, районного бюджету.
Загорулько Сергій Васильович, голова Зіньківської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», заступник голови районної ради, взяв участь в роботі 12 з 14 пленарних засідань сесій районної ради, на яких прийнято 292 рішення; 12 з 14засідань президій районної ради (погоджено, для внесення на розгляд сесії, 292 питання). Приймав участь в роботі 62 із 64 засідань постійних комісій (загалом розглянуто 544 питань і звернень). Працював на 6 засіданнях Координаційної ради (розглянуто 36 питань) Приймав участь в районних заходах, зустрічах з ветеранами, громадськістю.

Матвієнко Наталія Станіславівна, вчитель, Опішнянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, голова фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» в районній раді, взяла участь в роботі 13 з 14 пленарних засідань сесій районної ради, входить до складу постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту, заступник голови комісії, прийняла участь в 14 з 15 засіданнях постійної комісії, де було розглянуто 147 питань. Комісія спрямувала свою роботу на вирішення питань щодо оптимізації мережі навчальних закладів району, сталої роботи закладів і установ культури, проблем материнства і дитинства, аналізу стану справ у галузі охорони здоров’я, на створення належних умов для здорового способу життя, занять фізичною культурою населення району, опікувалась проблемами молодіжної політики. Свої першочергові завдання депутати спрямовували на прийняття нових програм та внесення змін і доповнень до існуючих, здійсненні контролю за ходом їх виконання.
Питання мережі навчальних закладів району, обговорювалось спільно з сільськими головами, представниками громадськості на 4 засіданнях постійної комісії. В результаті клопіткої роботи Загрунівську загальноосвітню школа І-ІІ ступенів було закрито в зв’язку з малою кількістю учнів, Ставківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів перетворено на Ставківський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Зіньківської районної ради Полтавської області», Новоселівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів в Новоселівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І ступенів – дошкільний навчальний заклад Зіньківської районної ради Полтавської області».
Для недопущення реорганізації навчальних закладів Зіньківська міська, Тарасівська, Бірківська, Л-Будищанська, К-Ганнівська, Пишненківська, Тарасівська, Ч-Федорівська та Шилівська сільські ради виділили відділу освіти додаткові кошти в сумі 601.2 тис. грн. Кошти використані на надання освітянських послуг.
Освітня галузь протягом року отримала додатково з районного бюджету 5 316,3 тис. грн., з них на заходи з оздоровлення та відпочинку дітей 60 тис. гри., на придбання продуктів харчування для дошкільних навчальних закладів – 568 тис. грн.; на видатки по Зіньківській спеціалізованій дитячо – юнацькій школі олімпійського резерву ім. В.П. Літвішка – 28,640 тис. грн., за послуги по обслуговуванню лічильників, манометрів та термометрів, обслуговування котелень загальноосвітніх шкіл району – 75,080 тис. грн., на придбання підручників – 40,3 тис. грн.
Придбано шкільний автобус – 1200,0 тис. грн.
На потреби Зіньківської центральної районної лікарні додатково з районного бюджету було виділено – 6 670 тис. грн.
Кошти направлені на заробітну плату, закупівлю медикаментів, продуктів харчування, оплату за природний газ, заміну віконних блоків на металопластикові Зіньківської ЦРЛ (1 368,6 тис. грн.), придбання будівельних та паливно-мастильних матеріалів, запасних частин до автомобілів, меблів та постільної білизни, придбання обладнання на суму 1206,6 тис. грн. ( зокрема, інкубатор для новонароджених – 348,5 тис. грн., стерилізатори – 192,6 тис. грн., щільова лампа – 150 тис. грн., шприцеві дозатори – 73,7 тис. грн., коагулятор 4-х канальний – 67,9 тис. грн. та інше).
На утримання місцевих ФАПів та амбулаторій, Центру ПМСД з районного бюджету виділено 1 467 тис. грн.. Кошти направлено на виплату заробітної плати, придбання медикаментів, придбання медичного обладнання, твердого палива, закупівлю електрокардіографів, оргтехніки, паливно-мастильних матеріалів.
З районного бюджету на сектор культури додатково виділено суму 1 743.5 тис. грн. для придбання матеріалів, поточного ремонту, придбання апаратури (498,9 тис. грн.), твердого палива, закупівлі театральних і сценічних костюмів ( 96,2 тис. грн.).
У районному Будинку культури встановлено металопластикові вікна (439,5 тис. грн.), відремонтовано підлогу сцени (76,0 тис. грн.), оновлюється її одяг (185,3 тис. грн.).
У Зіньківській дитячій музичній школі замінено вікна (103,5 тис. грн.), в Зіньківській центральній районній бібліотеці – повністю відремонтовано підвальне приміщення (239,3 тис. грн.).
На фінансову підтримку фізкультурно – спортивного товариства «Колос» з районного бюджету виділено кошти на загальну суму 571.2 тис. грн., на спортивні заходи, утримання спортивних споруд та інвентар з районного бюджету виділено 170.1 тис. грн.
На виконання програми «Турбота» підтримки соціально – вразливих верств населення Зіньківського району на 2015 – 2017 роки з районного бюджету виділено 746, 291 тис. грн., а саме на перевезення пільгових категорій населення 145 тис. грн., на надання пільги з послуг зв’язку 128,7 тис. грн., на соціальні послуги – 261,6 тис. грн., для надання одноразової допомоги малозабезпеченим сім’ям 135 тис. грн., для відзначення річниці аварії на ЧАЕС, вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, новорічні подарунки дітям чорнобильцям 48 тис. грн., для вшанування учасників бойових дій та учасників АТО – 7 591 тис. грн.
Бондаренко Валентина Олексіївна, спеціаліст по земельних ресурсах, Загрунівська сільська рада, взяла участь в роботі 12 з 14 пленарних засідань сесій районної ради, подала 2 депутатські запити, входить до складу постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування, секретар комісії, прийняла участь в 9 з 13 засідань постійної комісії (розглянуто 73 питання). В полі зору комісії знаходяться всі важливі питання агропромислового комплексу району: виплата орендної плати за земельні частки (паї) агроформуваннями району, дотримання вимог чинного законодавства при використанні земельних ресурсів, стан дотримання законодавства при використанні земель водного фонду, використання коштів, що надходять в порядку відшкодування збитків сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва та інші.
Постійною комісією створено 2 робочі групи та здійснено виїзне засідання у с. Бірки для вирішення питання порушення вимог діючого законодавства при використанні пасовища. Депутати комісії зайняли виважену позицію і прислухавшись до думки громади, щодо збереження заливних троянівських луків, посприяли тому, що на сьогодні проект по садінню картоплі місцевим сільгосппідприємством вдалося припинити, а це означає, що отрутохімікати не потраплять у воду річки.
Постійна комісія постійно контролює виконання профільних галузевих програм: програми по боротьбі та профілактиці сказу серед тварин в Зіньківському районі на 2016 – 2020 роки; програми охорони довкілля Зіньківського району на 2016 -2020 роки; програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Зіньківського району за пріоритетними напрямками на 2016 – 2020 роки.
Постійною комісією було сформовано рекомендації на 2016 рік для Зіньківської РДА щодо ставок оренди на землі запасу на рівні 6% та невитребувані частки (паї) – 5% (до цього розмір орендної плати складав 3%), що позитивно вплинуло на наповнення бюджетів всіх рівнів. Це сприяло активній участі у співфінансуванні закладів соціальної сфери району органами місцевого самоврядування та покращенні соціально-економічного становища Зіньківщини.
На засіданні постійної комісії було розглянуто та затверджено 80 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
Бондаренко Олександр Іванович, приладист, Диканське лінійне управління магістральних газопроводів, взяв участь в роботі 13 з 14 пленарних засідань сесії районної ради, подав 1 депутатський запит і 1 депутатське звернення, входить до складу постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, секретар комісії, прийняв участь в 8 засіданнях постійної комісії з 9, в цілому розглянуто 105 питань.
На засіданні постійної комісії обговорювалося питання: Про стан автобусного сполучення на території району та шляхи його покращення.
Постійна комісія контролює виконання профільних галузевих програм:
1.Програма розвитку редакції газети «Голос Зіньківщини» на 2015-2017 роки;
2.Програма правової освіти населення району на 2016-2020 роки;
3.Програма підготовки молоді Зіньківського району до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на 2013-2016 роки;
4.Програма розвитку редакції районного радіомовлення «Голос Зіньківщини» на 2016-2020 роки;
5.Місцева цільова соціальна програма розвитку цивільного захисту Зіньківського району на 2016-2020 роки;
6. Програма протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки (102 тис. грн..);
7.Програма протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та профілактики наркоманії на 2016-2020 роки.
Особливу увагу було звернуто на такі проблемні питання:
1.Про хід виконання програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки;
2.Про хід виконання програми протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та профілактики наркоманії на 2016-2020 роки.
За результатами перевиконання доходної частини районного бюджету за підсумками І півріччя 2016 року було виділено кошти на виконання програми підготовки молоді Зіньківського району до військової служби – 6000 грн., на виконання «Районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки – 20000 грн., на виконання програми розвитку цивільного захисту – 20000 грн.
За результатами перевиконання доходної частини районного бюджету за підсумками 11 місяців 2016 року було виділено кошти на виконання програми розвитку районного радіомовлення «Голос Зіньківщини» на 2016-2020 роки – 65800 грн.
Крім цього, при районній раді функціонує комісія з питань поновлення прав реабілітованих. У 2007 році проведено 2 засідання комісії, розглянуто 3 заяви спадкоємців реабілітованих та виплачено їм грошову компенсацію за втрачене майно під час розкуркулення відповідно до Закону України “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні”.
Рябова Ірина Вікторівна, головний бухгалтер, Першотравнева сільська рада, взяла участь в роботі 12 пленарних засідань сесії районної ради з 14, входить до складу постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, заступник голови комісії, прийняла участь в 23 з 25 засіданнь постійної комісії (загалом розглянуто 148 питань та звернень).
Комісією погоджено та рекомендовано до розгляду на сесії 109 проектів рішень, надано свої пропозиції, зауваження та висновки. Заслухано керівників бюджетних установ з різних питань, зокрема: про раціональне та ефективне використання бюджетних коштів, виділених на діючі програми; звіт заступника начальника Гадяцької об’єднаної державної податкової інспекції – начальника Зіньківського відділення Гадяцької об’єднаної державної податкової інспекції про наповнення бюджету району.
Комісія контролює хід виконання 7 районних програм. Всього діяло 43 програми, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету та стосуються різних аспектів життєдіяльності району і ця сума склала 23197,7 тис. грн.
Кожного кварталу на засіданні постійної комісії заслуховувались інформації начальника фінансового управління про хід виконання районного бюджету, обговорювались шляхи наповнення дохідної частини бюджету.
На засіданні комісій запроваджено розгляд та аналіз бюджетних запитів головних розпорядників коштів – галузевих управлінь райдержадміністрації, аналіз стану виконання міського, селищного, сільських бюджетів за поточний період.
За звітний період депутатським корпусом районної ради затверджено 19 районних довгострокових програм. До 22 програм внесені зміни.
Депутати районної ради від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» підтримали програму економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2016 рік, районний бюджет на 2016 рік.
Так, виконання районного бюджету за 2016 рік з урахуванням трансфертів по доходах у сумі 279 379,1 тис. грн. (з них по загальному фонду – 271 083,9 тис. грн., по спеціальному фонду – 8 295,2 тис. грн.), по видатках у сумі 265140,5 тис. грн. (з них по загальному фонду – 242844,2 тис. грн., по спеціальному фонду – 22296,3 тис. грн.).
Депутати районної ради від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина проводять прийом громадян, приймають участь у виїзних прийомах громадян. Постійно працюють з виборцями, вивчають проблеми та здійснюють моніторинг соціально-економічного та культурного розвитку в районі, виборчому окрузі. Отриману інформацію застосовують в депутатській діяльності для вирішення відповідних питань в межах компетенції.

Голова Зіньківської РО ВО «Батьківщина» Сергій Загорулько

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>